Od lat wydawali się idealnymi partnerami zbrodni i wreszcie spotkają się na scenie. Już we wrześniu, Immolation i Azarath pojawią się na koncertach w Polsce. Towarzyszyć im będą Melechesh i In Twilight’s Embrace w repertuarze z nowej płyty.

Left Hand Sounds i Massive Music prezentują:

Immolation/Azarath/Melechesh/In Twilight’s Embrace

26.09. Kraków, ZetPeTe
kup bilet
⇒ dołącz na FB

27.09. Wrocław, Pralnia
kup bilet
⇒ dołącz na FB

28.09. Gdynia, Ucho
kup bilet
⇒ dołącz na FB

29.09. Warszawa, Proxima
kup bilet
⇒ dołącz na FB

bilety: 75zł (przedsprzedaż)/85zł (w dniu koncertu)

dostępne na lefthandsounds.org/bilety oraz w sieci sprzedaży Eventim od 3.07.

 

Nowojorskie Immolation to marka, której przedstawiać nie trzeba. Nikt nie gra death metalu tak jak zespół Rossa Dolana. Mimo trzech dekad na scenie, Amerykanie nie zwalniają obrotów, rozdając kolejne ciosy z rzadko spotykanym zaangażowaniem, pasją i świeżością, która charakteryzuje każde nowe wydawnictwo. Koronnym dowodem wydany na początku roku, dziesiąty w dyskografii album „Atonement”, który w niczym nie ustępuje kanonicznym dokonaniom grupy, takimi jak „Dawn of Possession”, „Here in After” czy „Unholy Cult”. Can you hear us? Death to Jesus!

To, co za Oceanem zapoczątkowało Immolation, od bez mała dwudziestu lat praktykuje nad Wisłą tczewski Azarath. Bluźnierczy, zagrany z barbarzyńskim impetem i opętany przez Diabła death metal jest od pierwszego dnia wizytówką formacji Inferno (również Behemoth) i Barta (ex-Damnation, Armagedon). Zespół, który ma w swym dorobku tak celne strzały jak „Demon Seed” czy „Diabolic Impious Evil” powraca w glorii, by siać terror na scenach, a jego najnowszy album pt. „In Extremis” to najlepsza odpowiedź na pytanie, dlaczego ekstremalny metal z Polski nie ma sobie równych.

Oba zespoły pojawią się w każdym z miast w doborowym towarzystwie. Bezpośrednio przed nimi na scenach pojawi się powracający po trasie z Gorgoroth Melechesh. Rodzimy Metal Śmierci reprezentować będzie In Twilight’s Embrace, którego nowy album ukaże się jeszcze we wrześniu.