„Vanitas” to najnowsza płyta In Twilight’s Embrace, która ukaże się już w ten piątek 22 września nakładem Arachnophobia Records.

Pre-order: https://goo.gl/fXi7hP

Posłuchaj „Vanitas”, nowego albumu In Twilight’s Embrace

Album można posłuchać w ekskluzywnym streamingu MetalNews.pl  oraz No Clean Singing.

Kilka dni po premierze nowej płyty, zespół pojawi się na czterech polskich koncertach jesiennej trasy Immolation, Azarath i Melechesh. Release show „Vanitas” planowany jest na 7 października w poznańskim Klubie u Bazyla. Bilety: lefthandsounds.org/bilety.

Wkrótce ruszy przedsprzedaż winylowej wersji płyty.

In Twilight’s Embrace na koncertach:

26 września – Kraków @ ZetPeTe w/Immolation, Azarath, Melechesh

27 września – Wrocław @ Pralnia w/Immolation, Azarath, Melechesh

28 września – Gdynia @ Ucho w/Immolation, Azarath, Melechesh

29 września – Warszawa @ Proxima w/Immolation, Azarath, Melechesh

7 października – Poznań @ U Bazyla “Vanitas” release show

14 października – Black Waves Fest, Jarocin @ Spichlerz Polskiego Rocka

– Śmierć kilku bliskich osób w ostatnim czasie sprawiła, że siłą rzeczy musiałem zderzyć się z przemijaniem. Jego świadomość zaważyła na kierunku, który obraliśmy podczas pisania tej płyty. To nie jest płyta, na której dołączamy do niby uduchowionego chóru „wyznawców śmierci” i chowamy się za symbolami bez znaczenia. Śmierć jest szansą, okazją do spojrzenia na tu i teraz, by zadać sobie pytanie: co – jeśli cokolwiek – wartościowego po sobie pozostawimy – mówi wokalista Cyprian Łakomy.

„Vanitas” to 33 minuty czarnego metalu śmierci i kolejny album, który zrealizował gitarzysta In Twilight’s Embrace Marcin Rybicki w Vintage Records i Left Hand Sounds.