Mighty Beast from the East! Potężne Impiety po niemal dekadzie powraca do Poznania w towarzystwie wielkopolskich Moloch Letalis i Mordhell. Zapraszamy 24 lutego do Klubu U Bazyla!

Potężna Bestia ze Wschodu, pochodzące z Singapuru Impiety po niemal 10 latach ponownie zawita do stolicy Wielkopolski. Przy okazji sesji nagraniowej najnowszego albumu w białostockim Hertzu, ekipa Shyaithana postanowiła podłożyć nieświęty ogień w trzech polskich miastach. Na koncert zapraszamy wspólnie z Black Silesia Productions.

REIGN IN KAOS POLAND 2018

Impiety
Mordhell
Moloch Letalis

24.02. Poznań, Klub U Bazyla

start: 19:30, wejście od 19:00

bilety:
39zł (LIMITOWANA pula TYLKO na lefthandsounds.org/bilety)
49zł (przedsprzedaż w sieci Eventim.pl oraz na lefthandsounds.org/bilety od 1.02.)
60zł (w dniu koncertu)

Impiety z Singapuru, od niemal trzydziestu lat pod wodzą Shyaithana, to synonim bezkompromisowości, agresji, determinacji i oddaniu black metalowej sztuce. Chaos, Ogień i Śmierć przyświeca tej grupie od samego początku i przysparza oddanych maniaków na całym świecie. Impiety działało tymczasowo niemal na każdym kontynencie, zawsze jednak zachowując swoje pierwotne bestialstwo i niezłomny charakter. Reign in Kaos!

Na poznańskim koncercie zobaczymy również Moloch Letalis Mordhell, wielkopolskie hordy, które z gwiazdą wieczoru mają wiele wspólnego.

Obie ekipy również cechuje oddanie klasycznemu Black Metalowi, w najprostszej i najbardziej sugestywnej formie.

Obie również w bieżącym roku obchodzą XV-lecie swojej plugawej działalności!

Pozostałe koncerty w Polsce:

23.02. Chorzów, Red & Black

25.02. Warszawa, Hydrozagadka