Pod szyldem „Bigod European Tour” do Poznania przyjadą Minsk (USA) i Zatokrev (Szwajcaria). Okazją jest promocja nadchodzącego specjalnego wydawnictwa w wykonaniu obu zespołów.

Minsk (post/sludge metal, USA)

Zatokrev (post metal, Szwajcaria)

21.10. 2018

Poznań, Klub U Bazyla

bilety:

  • 50zł (przedsprzedaż)
  • 60zł (w dniu koncertu)

dostępne na lefthandsounds.org/bilety, w sieci Eventim oraz w sklepach Rock Long Luck (Półwiejska 20) i Hell Dust (Głogowska 60)

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

MINSK (USA)

Jedna z tych formacji, które na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zdołały rozpętać istne post-metalowe szaleństwo i stać się jednym z najważniejszych reprezentantów tego nurtu na pograniczu ze sludge. Trzy lata po premierze świetnie przyjętego albumu ”The Crash and The Draw”, Amerykanie szykują nowe, specjalne wydawnictwo. Tym razem będzie to split ze szwajcarskim Zatokrev, zatytułowany “Bigod”. Jego premierę zaplanowano na 5 października i to z tej okazji obie formacje zagrają 21 października w Poznaniu.

https://www.facebook.com/Minsk/

ZATOKREV (Szwajcaria)

Kwartet z Bazylei, który błyskawicznie zyskał popularność wśród koneserów nieoczywistej alternatywy. Zainspirowani w równym stopniu ekstremalnym metalem spod znaku Celtic Frost, potęgą riffu Black Sabbath i gęstą atmosferą Neurosis, Szwajcarzy z Zatokrev wyruszają na wspólny podbój Starego Kontynentu u boku Minsk.

https://www.facebook.com/ZATOKREV/