Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Mighty Beast from the East! Potężne Impiety po niemal dekadzie powraca do Poznania w towarzystwie wielkopolskich Moloch Letalis i Mordhell. Zapraszamy 24 lutego do Klubu U Bazyla!

 
Potężna Bestia ze Wschodu, pochodzące z Singapuru Impiety po niemal 10 latach ponownie zawita do stolicy Wielkopolski. Przy okazji sesji nagraniowej najnowszego albumu w białostockim Hertzu, ekipa Shyaithana postanowiła podłożyć nieświęty ogień w trzech polskich miastach. Na koncert zapraszamy wspólnie z Black Silesia Productions.
 
REIGN IN KAOS POLAND 2018
 
Impiety
Mordhell
Moloch Letalis
 
24.02. Poznań, Klub U Bazyla
 
start: 19:30, wejście od 19:00
 
bilety:
49zł (przedsprzedaż w sieci Eventim.pl oraz na lefthandsounds.org/bilety od 1.02.)
60zł (w dniu koncertu)
 
Impiety z Singapuru, od niemal trzydziestu lat pod wodzą Shyaithana, to synonim bezkompromisowości, agresji, determinacji i oddaniu black metalowej sztuce. Chaos, Ogień i Śmierć przyświeca tej grupie od samego początku i przysparza oddanych maniaków na całym świecie. Impiety działało tymczasowo niemal na każdym kontynencie, zawsze jednak zachowując swoje pierwotne bestialstwo i niezłomny charakter. Reign in Kaos!
 
Na poznańskim koncercie zobaczymy również Moloch Letalis i Mordhell, wielkopolskie hordy, które z gwiazdą wieczoru mają wiele wspólnego.
 
Obie ekipy również cechuje oddanie klasycznemu Black Metalowi, w najprostszej i najbardziej sugestywnej formie.
 
Obie również w bieżącym roku obchodzą XV-lecie swojej plugawej działalności!