Left Hand Sounds zaprasza, a Good because Danish gorąco poleca: Get Your Gun w Polsce!

Duńczycy – mistrzowie stoner-rockowej mrocznej melancholii – już tej jesieni powrócą do Polski, aby zaprezentować dokonania z najnowszego, drugiego albumu.

Get Your Gun, support: Strange Clouds

27.10. Poznań, U Bazyla

wstęp od 19:00

bilety: 40zł (limitowana pula TYLKO na lefthandsounds.org), 50zł (przedsprzedaż lefthandsounds.org po wyczerpaniu puli promocyjnej i Eventim), 60zł (w dniu koncertu)

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

Stoner-rockowe objawienie z duńskiego miasta Aalborg – zespół Get Your Gun – po bardzo udanym debiucie płytą “The Worring Kind” połączonym z intensywną trasą koncertową, w zeszłym roku zaszył się w studio, aby pracować nad drugim krążkiem. Efektów tej pracy pod postacią albumu “Doubt Is My Rope Back To You” (premiera: 09.10.2017 r.) będzie można posłuchać podczas trzech koncertów grupy Get Your Gun w Polsce.

Jak mówią sami członkowie zespołu – bracia Simon i Andreas Westmark – album numer 2 pokazuje nową twarz i więcej odcieni muzyki Get Your Gun, ale nie zabraknie na nim charakterystycznej dla zespołu atmosfery utworów okraszonych mistycznym wręcz wokalem Andreasa Westmarka.

Występy na żywo Get Your Gun są specyficznym doświadczeniem, przyprawiającym o gęsią skórkę. Miłośnicy ciężkich brzmień w niebanalnym wydaniu powinni już teraz zaznaczać daty w kalendarzu!

Duńczycy z Get Your Gun zagrają w Polsce w Poznaniu (27.10.), Warszawie (28.10.) i Krakowie (29.10.)

Bilety w sprzedaży na lefthandsounds.org/bilety oraz w sieci Eventim.pl (Empik, Media Markt, Saturn i inne).

Get Your Gun – “Black Book”: 

 

O ZESPOLE:
Get Your Gun zadebiutowali w 2014 roku rewelacyjną EP-ką, a w 2015 roku wydali bardzo dobrze przyjęty nie tylko w Danii, ale też za granicą, debiutancki album “The Worrying Kind”. Mieszanka stoner-rock’a, post metalu i folku z domieszką specyficznej duńskiej melancholii zjednała Get Your Gun fanów. Publiczność doceniła nie tylko wydawnictwo płytowe, ale także świetne występy na żywo. Get Your Gun spędzili większość 2015-ego  roku intensywnie koncertując w Europie (również w Polsce). W 2016-stym roku zespół zaszył się na północy Danii, w rodzinnych stronach trzonu GYG – braci Westmark – aby pracować nad drugą płytą. Premiera albumu “Doubt Is My Rope Back To You” przewidziana jest na 9.10.2017 r. Get Your Gun już na początku jesieni wyruszy w kolejną trasę, tym razem promującą najnowsze wydawnictwo.