Z dumą prezentujemy trzy polskie koncerty w ramach trasy ‘Europa Unlight 2018’. Po raz pierwszy od dekady w Polsce wystąpi francuskie ARKHON INFAUSTUS. Wspierać ich będzie Demonomancy z Włoch.

Arkhon Infaustus i Demonomancy – ten bluźnierczy duet przyjedzie pod koniec marca do Polski na trzy koncerty.

Left Hand Sounds prezentuje:

EUROPA UNLIGHT

Arkhon Infaustus

Demonomancy

29.03. – Poznań, U Bazyla (DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET)

30.03. – Łódź, Magnetofon (DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET)

31.03. – Kraków, Zet Pe Te (DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET)

bilety:

49zł (limitowana pula TYLKO na stronie lefthandsounds.org/bilety)

59zł (przedsprzedaż w sieci Eventim od 20.01. oraz na lefthandsounds.org/bilety)

70zł (w dniu koncertu)

 

Arkhon Infaustus, zespół, dzięki któremu francuska scena black/deathmetalowa zyskała sławę najbardziej zepsutej na świecie, cieszy się w Polsce kultowym statusem. Nie kryjąc się za pozorami awangardy, zawsze stoi po stronie tego, co w tej muzyce najbardziej ekstremalne, wydobywając najobrzydliwsze jej walory. Cztery albumy, z których każdy śmiało można nazwać dziełem esencjonalnym dla prezentowanej stylistyki oraz zeszłoroczny mini-album „Passing the Nekromanteion”, którym DK Deviant przerwał dziesięcioletnią ciszę lokują Francuzów w światowej ekstraklasie satanistycznej destrukcji.

https://www.facebook.com/ArkhonInfaustus666/

 

Partnerami boskiej zbrodni w ramach trasy Europa Unlight będą Włosi z Demonomancy. Tkwiąca korzeniami w najlepszych tradycjach sceny południowoamerykańskiej, a z drugiej strony w brzmieniowym standardzie ustanowionym przez Blasphemy i Beherit muzyka powala barbarzyńskim nerwem, lecz również atmosferą. Potwierdza to zawartość drugiego albumu, „Poisoned Atonement”, którego premierę przewidziano na 23 lutego w Invictus Productions. W nowej odsłonie, Demonomancy eksponuje i utwierdza rytualny wymiar swojej twórczości.

https://www.facebook.com/officialdemonomancy/