Europejska trasa Carnage Manifesto wystartuje 6 listopada w Klubie u Bazyla w Poznaniu. Potrójny cios rozkręconym na full bossem HM-2 zadadzą Demonical, Lik oraz Of Fire.

Śmierćmetalowa szkoła naszych sąsiadów zza Bałtyku zawsze cieszyła się w Polsce powodzeniem i kultowym statusem. Kilka nieodżałowanych gwiazd zniknęło bezpowrotnie, muzycy innych nie odwiesili gitar na kołek, lecz wracają w nowych wcieleniach. W składach Demonical i Lik zobaczycie muzyków Centinex, Katatonii czy Repugnant.

Carnage Manifiesto

Demonical
Lik
Of Fire

6.11.2018 Poznań, Klub U Bazyla

wejście 19:00
start: 19:30

bilety:

  • 50zł w przedsprzedaży (Eventim.pl, lefthandsounds.org i Rock Long Luck)
  • 60zł w dniu koncertu

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

Demonical

(Death Metal, Szwecja)

Założony w 2006 r. przez członków Centinex zespół odwiedzał Polskę już wielokrotnie. W Poznaniu, Szwedzi z Demonical gościli trzykrotnie: po wydaniu przełomowej płyty “Death Infernal” (2012), na wspólnym koncercie z Gehenna (2015) oraz rok później u boku October Tide. Wydany na początku roku, piąty w dyskografii album “Chaos Manifesto” (Agonia Records) to zarazem pierwszy album, na którym za mikrofonem pojawił się Alexander Högbom (October Tide, ex-Centinex). Wydawnictwo zbiera wysokie noty i potwierdza klasę Demonical w umiejętnym rekonstruowaniu deathmetalowej klasyki naszych sąsiadów z drugiej strony Bałtyku.

FFO: Entombed, Grave, Dismember

https://www.facebook.com/Demonicalofficial/

“From Nothing” (Official video):

 

Lik

(Death Metal, Szwecja)

Tęsknicie za Dismember? Pamiętacie, jak ekipa Freda Estby’ego i Mattiego Kärki niszczyła na żywo, albo do dziś żałujecie, że jej koncerty możecie oglądać jedynie na DVD albo spiracone na YouTube? Koniecznie powinniście poznać Lik! Trzech dżentelmenów ze Sztokholmu, w tym znany z Katatonii Niklas Sandin, od debiutanckiego “Mass Funeral Evocation” udowadnia, że nikt bardziej nie zasługuje na miano następców twórców “Like an Everflowing Stream”. Potwierdza to wydany w tym roku, doskonały album “Carnage”. Plugawe brzmienie, brutalność, niezdrowa fascynacja przemocą i zaraźliwe melodie sprawiły, że album rzucił na kolana nowe rzesze fanów metalu śmierci, a także uplasował się w oficjalnych zestawieniach sprzedaży w Szwecji i Niemczech.

FFO: “Like an Everflowing Stream”, “Indecent and Obscene”, “Massive Killing Capacity” etc.

“Rid You of Your Flesh”:

 

Of Fire

(Death Metal, Szwecja)

Co może grać zespół, który swą nazwę zaczerpnął z numeru, który otwiera kapitalny “Death Metal” Dismember? Of Fire, których nowy album ukaże się już wkrótce nakładem hiszpańskiej Art Gates Records rozpocznie to listopadowe święto z brzmieniem ukręconym na legendarnym efekcie Boss HM-2.

www.facebook.com/Offireofficial

“Scavengers” (Official video):