Brazylijscy prekursorzy black metalu zawitają po raz kolejny do Poznania! Obok nich zobaczymy black/thrashowy Craven Idol z Wielkiej Brytanii.

Left Hand SoundsBlack Silesia Productions i Etrurian Legion Promotion prezentują:
UNDER BLACK MAGIC DYNASTY TOUR 2018
Mystifier – black metal, Brazylia
Craven Idol – black/thrash, Wielka Brytania

30 X 2018, Poznań, Klub U Bazyla
bilety:

  • 50zł (przedsprzedaż)
  • 60zł (w dniu koncertu)

dostępne na lefthandsounds.org oraz w Rock Long Luck

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

Mystifier – black metal, Brazylia


To nazwa nie mniej kultowa niż Sepultura czy Sarcofago. To właśnie te formacje na równi z kapelami z USA dokonały na przełomie lat 80. i 90. wielkiego przewrotu na scenie metalowej, kierując gatunek na ekstremalne tory i nasycając go bluźnierczą symboliką. Agresja i jednocześnie misterium – tak można określić rytuały prezentowane przez Brazylijczyków na żywo, a „Goetia” to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydawnictw wyplutych przez Brazylię, jeśli nie jedno z najważniejszych wydawnictw w gatunku black/death ever.
Pozycja obowiązkowa dla fanów Blasphemy, Beherit i Sarcofago.

https://www.facebook.com/mystifier666/

“Goetia” (full album):

Craven Idol – black/death/thrash, Wielka Brytania

Wyjątkowo bluźnierczy potwór zamieszkujący londyńskie rynsztoki zapluje w końcu jadem w Polsce. Personalnie spokrewniony m.in. ze Scythian Craven Idol prezentuje agresywną mieszankę black, death i thrash metalu, która powinna przemówić zwłaszcza zwolennikom wczesnego Bathory, Deströyer 666, Angelcorpse czy Gospel of the Horns. Powalające brutalnością, choć zarazem diabelsko chwytliwe kompozycje to specjalność Brytyjczyków, mających w dorobku dwa znakomite albumy: “Towards Eschaton” (2013) oraz “The Shackles of Mammon” (2017). Należy się spodziewać, że na scenie Klubu u Bazyla nabiorą dodatkowego impetu, a występ Craven Idol będzie druzgocącym interludium przed show Mystifier.

https://www.facebook.com/Craven-Idol-158945044134965/
“A Ripping Strike” (official audio):