Po znakomitym występie na zeszłorocznym festiwalu Summer Dying Loud, Incantation wraca wiosną do Polski.

Knock Out Productions i Left Hand Sounds prezentują: “Siege of the Profane Europe Tour 2019”

Incantation

Defeated Sanity

Skinned

30 III U Bazyla, Poznań
KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

31 III Kwadrat, Kraków
KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

1 IV Proxima, Warszawa
KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

bilety:

  • 70zł (przedsprzedaż)
  • 80zł (w dniu koncertu)

 

Incantation (death metal, USA)

“Onwards to Golgotha”, “Mortal Throne of Nazarene” czy “Diabolical Conquest” to tytuły, które każdy fan death metalu musi znać. Jednak świętujący w tym roku 30-lecie działalności zespół Johna McEntee nie odcina kuponów od tych klasycznych płyt. Mimo częstych zmian składu, Incantation wciąż nagrywa znakomite albumy, takie jak wydany dwa lata temu “Profane Nexus”, koncertuje na całym świecie i uosabia bezkompromisowego ducha ekstremalnego undergroundu. Polska jest stałym punktem na mapie każdego europejskiego tournee. Nie inaczej jest tym razem.

“Lus Sepulcri” (official video): https://youtu.be/wvhIq1HWdMg

https://www.facebook.com/IncantationOfficial

 

Defeated Sanity (brutal death metal, Niemcy)

Jeden z najdłużej działających reprezentantów death metalu u naszych zachodnich sąsiadów. Muzyka Defeated Sanity czerpie zarówno z gatunkowej tradycji, jak i z pozoru tak odległych stylistyk jak jazz czy rock progresywny. Niemcy od lat współpracują z uznaną amerykańską wytwórnią Willowtip Records, której logo jest wystarczającą rekomendacją dla każdego szanującego się maniaka deathmetalowej ekstremy.

https://www./facebook.com/DefeatedSanity

“Insecta Incendium” (official audio): https://youtu.be/2EpFMfRgTog

 

Skinned (death metal, USA)

Ponad 20 lat działalności, trasy u boku Incantation i Kataklysm  – Amerykanie ze Skinned cały czas pracują na swój status. W zeszłym roku ukazał się ich kolejny album, pt. “Shadow Syndicate”. To zdecydowanie coś więcej niż tylko kolejny zestaw piosenek. To koncepcyjne dzieło, przywołujące teorie spiskowe takie jak m.in. NWO i zmowa rządów kosztem wciąż pogarszającej się sytuacji jednostki. Gęsty, brutalny, lecz zarazem pełen pozaziemskiego klimatu death metal.

https://www.facebook.com/skinnedofficial/

“As Their Bodies Fall” (official lyric video): https://youtu.be/NBxLDn96w_g