Left Hand Sounds i Knock Out Productions prezentują trzy koncert Deströyer 666 w Polsce. Pełen skład europejskiej trasy “The Sons of Rebellion” to prawdziwa gratka dla fanów bezkompromisowego i wulgarnego Metalu starej szkoły! Obok ekipy KK Warsluta wystąpią Dead Congregation i Nocturnal Graves! W Poznaniu D666 grało tylko raz – w 2006 roku, podczas pierwszej wizyty w Polsce.

Deströyer 666

Dead Congregation

Nocturnal Graves

Inconcessus Lux Lucis

9 XI 2019

Poznań, U Bazyla

wejście od 18:30

bilety:

  • 75zł (przedsprzedaż)
  • 85zł (w dniu koncertu)

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

Deströyer 666 (black/thrash, Australia)

Powstała w 1994 roku w Australii horda pod dowództwem K.K. Warsluta nie bawi się w klimaciki i nastrojowe momenty. Grupa wspaniale łączy thrashowy i blackmetalowy oldschool. Sięga do złotych czasów tych gatunków, jednocześnie nie zapominając o tym, aby w kompozycjach nigdy nie brakowało świeżości. Bo pasja u K.K. obecna jest zawsze w tym, co komponuje.

Deströyer 666 miał być początkowo projektem solowym, lecz dość szybko przekształcił się w pełnoprawny zespół, który w ciągu kilkunastu lat, dostarczył światu tak wspaniałe dzieła jak, chociażby “Unchain The Wolves”, “Phoenix Rising”, czy ozdobiony okładką naszego Zbyszka Bielaka “Wildfire”.

W ostatnich latach grali w Polsce parokrotnie. Zarówno na dużej scenie, jak i klubowej. Bez różnicy, bo za każdym razem nie brali jeńców. Tym razem też nie wezmą. A przyjadą promować wydaną w 2018 roku EP-kę “Call of the Wild”.

Będzie to pierwszy od 2006 roku koncert D666 w Poznaniu! Wówczas wystąpili na miażdżącym gigu z Revenge.

FFO: Bestial Warlust, Desaster, Aura Noir, Nocturnal Graves, Nifelheim…
http://www.destroyer666.uk
https://www.facebook.com/destroyer666page

Dead Congregation (death metal, Grecja)

Smoliście gęsta i przerażająca atmosfera, a do tego budzący grozę growling A.V. (Anastasisa Valtsanisa) tworzą całość absolutnie wyjątkową na deathmetalowej scenie.

Dead Congregation wyróżnia też to, że bez względu na miejsce, w którym grają, czy to maleńki klubik, spory klub, czy ogromna festiwalowa scena, zawsze brzmią doskonale i demonstrują fantastyczne umiejętności gry na instrumentach. Potrafią też zbudować niemal tak mroczną atmosferę, jak na swoich wydawnictwach. Tych na koncie może nie mają oszałamiająco dużo, bo dwie duże płyty (“Graves Of The Archangels” z 2008 roku; “Promulgation Of The Fall” z 2014 roku), dwie EP-ki (“Purifying Consecrated Ground” z 2005 roku; “Sombre Doom” z 2016 roku) oraz demo i split Hatespawn, ale każda z tych pozycji jest bezwzględnie warta przesłuchania. Dead Congregation stawiają bowiem na jakość, nie na ilość. Podobnie z koncertami, których nie grają dużo, lecz grają tak, że nie da się ich zapomnieć. Wgniatają w podłogę. Tylko tyle i aż tyle.

Sprawdź, jeśli lubisz: Grave Miasma, Cruciamentum, Immolation, Incantation, Funebrarum, Disma, Sadistic Intent…

http://www.deadcongregation.com
https://www.facebook.com/deadcongregation

Nocturnal Graves (death metal, Australia)

Nuclear Exterminator, w swoim artystycznym CV ma tak znaczące nazwy jak Deströyer 666 i Hobbs Angel Of Death, a w 2004 postanowił założyć ekipę grającą soczysty, bezkompromisowy i zanurzony w smolistej czerni death metal. Tak w Melbourne narodził się kapitalny twór pod nazwą Nocturnal Graves.

Pojawiły się demówki, EP-ka, split i dwie kompilacje. Kiedy w końcu Nocturnal Graves przedstawił światu płytę “Satan’s Cross”, świat mógł tylko zapiać z zachwytu. Kilka lat później pojawił się jeszcze jeden muzyk związany wcześniej z Deströyer 666, gitarzysta Shrapnel, który gra w kapeli do dziś. Zarówno on, jak i uzupełniający skład Decaylust (gitara) i L. Wilson (perkusja) brali udział w nagraniu niemal wszystkich pozostałych wydawnictw Nocturnal Graves, czyli albumu “…from the Bloodline of Cain” (2013), EP-ki “Lead Us to the Endless Fire / Sharpen the Knives”, rewelacyjnej trzeciej płyty “Titan”(2018) i ostatniej jak na razie pozycji w dyskografii, EP-ki “Inward Graves” (także 2018).

Oldschoolowy duch plus elementy death, thrash i black metalu, podane z potężną mocą, czynią propozycję Nocturnal Graves wybitnie ciekawą.

Sprawdź, jeśli lubisz: Bestial Warlust, Sadistic Intent, Deströyer 666, Aura Noir, Absu…

https://nocturnalgraves.bandcamp.com
https://www.facebook.com/nocturnalgraves

Inconcessus Lux Lucis (black metal, Wielka Brytania)

Anglicy otwarcie mówią, że ich pasją jest coś, co określają jako “saturnian black magic”. Grają szybko, równie szybko wypluwa bluźnierstwa Malphas, ale Inconcessus Lux Lucis nieobce są melodyjniejsze zagrywki, bliższe thrash metalowi oraz klimatyczne zwolnienia. Albumów i EP-ek, które nagrali, słucha się z wielkim zainteresowaniem. Dyskografię kapeli zamyka wydana w 2017 roku płyta “The Crowning Quietus”.

Sprawdź, jeśli lubisz: Kringa, Malokarpatan, Bathory (wczesny), Bestial Warlust, Toxic Holocaust, Absu…

https://inconcessusluxlucis.bandcamp.com
https://www.facebook.com/inconcessusluxlucis358