Trasa ‘Revelations of the Red Sword’ to kolejny showcase uznanej i mocno wyróżniającej się na dzisiejszej scenie, niemieckiej wytwórni Ván Records. Podobnie jak poprzednim razem, swój jedyny przystanek w Polsce zaliczy w Krakowie, 24 maja.

Left Hand Sounds prezentuje:

Revelations of the Red Sword Euro Tour MMXIX

Svartidauđi

Saturnalia Temple

Almyrkvi

24 V 2019

Zet Pe Te, Kraków

bilety:

  • 65zł (przedsprzedaż)
  • 75zł (w dniu koncertu)

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

Svartidauđi

Jeden z najstarszych i najbardziej znanych reprezentantów islandzkiego black metalu. Po licznych trasach po Europie (m.in. z Mgła i Bölzer), Svartidauđi wyrusza w swoje headlinerskie tournee. Świeżo wydany, drugi album “Revelations of the Red Sword” (Van Records) jest wystarczającym pretekstem, by pojawić się na krakowskim koncercie.

“Burning Worlds of Excrement” (official audio): 

https://www.facebook.com/svartidaudi/

Saturnalia Temple

Black Magic Metal – jak mówią o sobie sami zainteresowani. Kultowe szwedzkie trio Saturnalia Temple wciąga w mroczną duchową otchłań i wprowadza w stan narkotycznej hipnozy, oferując muzykę, która opęta zarówno fanów Pentagram, Electric Wizard, jak i Darkthrone.

“To the Other” (Official video): 

https://www.facebook.com/saturnaliatemple/

Almyrkvi

Atmosferyczny projekt muzyków m.in. Slidhr i Sinmara, który wydanym w 2017 r. albumem “Umbra” ukazał świeże oblicze islandzkiej sceny. Długie, transowe kompozycje, przestrzenne brzmienie i specyficzny chłód. Almyrkvi zabierze Was w posępną, międzygalaktyczną podróż, którą zapamiętacie na długo.

“Vaporous Flame”: 

https://www.facebook.com/Almyrkvi