Nadchodzący, piąty album Mord’A’Stigmata będzie z pewnością jednym z wydarzeń tej wiosny. Premierowy koncert z nowym materiałem odbędzie się w Zet Pe Te, w Krakowie.

Mord’A’Stigmata
IMPERIAL TRIUMPHANT
gość specjalny: Martwa Aura

26.04, Kraków, Zet Pe Te

Bilety:

  • 50zł (przedsprzedaż)
  • 60zł (w dniu koncertu)

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

Mord’A’Stigmata

Nadchodzący, piąty album Mord’A’Stigmata będzie z pewnością jednym z wydarzeń tej wiosny. Przy okazji premiery płyty, która ukaże się w Pagan Records, zespół wyruszy w pierwszą europejską trasę, prezentując nowy materiał m.in. na kultowym Roadburn Festival w Holandii. Mord’A’Stigmata to z jednej strony kontemplacyjny zmysł przywodzący na myśl analogie z Burzum, z drugiej – nowofalowa finezja. Ten zespół po prostu gra we własnej lidze.

https://www.facebook.com/mordastigmata/

FFO: Burzum, Agalloch, Neurosis, Katatonia

„Hope” (live):

Imperial Triumphant

Dekadencja, futuryzm, miejski upadek i zepsucie. To tylko niektóre elementy osobliwej symfonii Imperial Triumphant. To dźwiękowa podróż przez wszystkie dziwactwa, obrzydliwości i mroczne zakątki jednej ze światowych metropolii – Nowego Jorku. Amerykanie zabiorą was w te zakątki, w które nie warto się zapuszczać. Ich ostatni album „Vile Luxury” (2018) gwarantuje obcowanie ze sztuką toksyczną, nieswoją, a zarazem wyrafinowaną. Zderzenie nowoczesnego black metalu z ekstremalnym noise czyni muzykę Imperial Triumphant rzeczą tylko dla zdecydowanych. Wchodzicie do tego świata na własną odpowiedzialność.

https://www.facebook.com/imperialtriumphant/

FFO: Portal, Swans, Merkabah

„Swarming Opulence” (video):

Martwa Aura

Najbardziej ortodoksyjny zespół w tym zestawie. Po dobrze przyjętym debiucie „Contra Mvndvm, Contra Vitae”, Martwa Aura powraca ze splitem z Odour of Death. Absolutnie opętany black metal, trącący trupem i stęchlizną niedomkniętych grobów.

https://www.facebook.com/Martwa-Aura-706831039694656/

“Noc kiedy zniknęła ludzkość” (audio):