Po trzyletniej przerwie najbardziej znany instrumentalny zespół z naszego kraju powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie.

Left Hand Sounds zaprasza na dwa koncerty w Wielkopolsce, w Poznaniu (Klub U Bazyla) i Pile (Klub Barka).

Tides From Nebula

Rosk

9 XI 2019 – Klub Barka, Piła bilety:
  • 40zł (przedsprzedaż)
  • 50zł (w dniu koncertu)
KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB 22 XI 2019 – Klub U Bazyla, Poznań
  • 50zł (przedsprzedaż)
  • 60zł (w dniu koncertu)
KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB Wejście od godziny 19:00.

Najnowsze dzieło Tides From Nebula nosi tytuł “From Voodoo to Zen”

Album jest zdecydowanie najbardziej epickim dziełem zespołu, pełnym filmowego rozmachu i bogatych aranżacji. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów smyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 4dB Ride. Płyta ukaże się w Polsce nakładem Mystic Production, zaś na świecie poprzez Long Branch Records (SPV).
Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album” – mówi Maciej Karbowski. “Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Jako, że nagrywaliśmy we własnym studiu, mogliśmy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów, na pewno jest to płyta, która z każdym przesłuchaniem będzie zyskiwać. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji słuchaczy.”
Zamówienia na wszelkie dostępne wersje nowego albumu można składać już dziś pod poniższym linkiem: http://bit.ly/TidesVoodoo Tracklista: 1. Ghost horses 2. The new delta 3. Dopamine 4. Radionoize 5. From voodoo to zen 6. Nothing to fear and nothing to doubt 7. Eve White, Eve Black, Jane TIDES FROM NEBULA: Maciej Karbowski – gitara / klawisze Przemek Węgłowski – bas / klawisze Tomasz Stołowski – bębny TIDES FROM NEBULA online: http://tidesfromnebula.com/ https://www.facebook.com/tidesfromnebulaofficial/ https://www.instagram.com/tidesfromnebula