Oficjalny merch Kobong dostępny w przedsprzedaży!

Sklep Left Hand Sounds powraca w odświeżonej odsłonie, a w związku z tym nowości. Wyjątkowe, tak jak sam zespół Kobong, bo to właśnie rzeczy opatrzone kultową symboliką tego projektu dostępne są w preorderze już teraz.

Kobong pojawił się w latach 90. na rynku muzycznym i właściwie po chwili zniknął, pozostawiając dwa świetne albumy i legendę, bo tak awangardowego stylu grania na polskiej scenie nie było ani wcześniej, ani długo później. Wydawnictwa „Kobong” (1995) i „Chmury nie było” (1997) to perełki polskiej muzyki undergroundowej. Reedycja pierwszego albumu zachwyciła w 2018 roku zarówno dawnych fanów zespołu, jak i nowych słuchaczy, wciąż zaskakując dojrzałością, nowatorskim w swojej epoce brzmieniem i połączeniem stylistyki metalowej z funkowymi, piosenkowymi melodiami, jazzem i chaosem dźwiękowym o matematycznej, surowej dokładności. Merch Kobong X Left Hand Sounds już w sprzedaży.

Wśród nowych pozycji w sklepie znajdziecie też coś do poczytania. I to z górnej metalowej półki! 

Bardo Methodology to anglojęzyczny zine – świetny merytorycznie, z wnikliwie przeprowadzanymi wywiadami na poziomie. Staranny dobór rozmówców i wysoka jakość treści zaskakują i podnoszą poprzeczkę innym wydawnictwom.

http://bardomethodology.com


Oldschool Metal Maniac – wydanie specjalne poświęcone legendzie metal, zespołowi Bathory.

Wydanie w języku angielskim, przygotowane przez prawdopodobnie największego fana Bathory na polskiej ziemi – Leszka Wojnicza-Sianożęckiego (Holy Death).

Nie bierze jeńców!

http://www.oldschool-metal-maniac.com/

R’lyeh ‘zine – szanowana od lat marka w polskim undergroundzie. Obszerne artykuły, setki recenzji i masa wartościowej treści.

Język polski, 116 stron A4, profesjonalny druk.

W środku: Mia Wallace, Pete Helmkamp, Varien (Damnation), Demolition Hammer, Grand Belial’s Key, Krzysztof Azarewicz, Hate Them All, Death Courier, Slaughtbbath, Shub Niggurath, Necrodeath, Sartegos, Deathcult, Schizodeath, Thou, Hexenzijrkel, Ossilegium, Cult of Daath, Cardiac Arrest, Black Hosts, Warhammer, Morbid Winds, Cultum Interitum, Omegavortex, DSNKT, Trupi Swąd, Vehement Thrower, Schismatic, Nekus, NNM, Total Slaughter, Forest of Impaled

Przejdź do sklepu