Left Hand Sounds we współpracy z Obscure Promotion z dumą prezentuje jedyny w Polsce koncert czeskiej, black metalowej formacji Cult of Fire! Zapraszamy 25 kwietnia 2020 do poznańskiego Klubu U Bazyla!

Po około 30 pojedynczych, festiwalowych koncertach, Cult of Fire wyruszy w pierwszą trasę koncertową w swojej historii. Towarzyszyć im będzie słowacki Malokarpatan.

Cult of Fire

Malokarpatan

25 IV 2020

Poznań, Klub u Bazyla (ul. Norwida 18 A)

Bilety:

  • 60 PLN (limitowana pula promocyjna)
  • 70 PLN (przedsprzedaż )
  • 80 PLN w dniu koncertu

dostępne na lefthandsounds.org/bilety oraz w Rock Long Luck od 15 stycznia

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

Cult of Fire (Black metal, Czechy)

Czeska formacja to jeden z najbardziej oryginalnych i widowiskowych zespołów współczesnego black metalu. Charakterystyczne dla gatunku elementy wzbogacone zostały wschodnią mistyką oraz nawiązującą do niej scenografią, z której Cult of Fire słynie od lat, zapewniając mroczny i natchniony zarazem spektakl dla zmysłów. Wiosenna trasa będzie celebracją dwóch ważnych momentów w historii twórców “Ascetic Meditation of Death”: premiery nowego dużego albumu “Moksha/Nirvana” (ukaże się w marcu) oraz X-lecia działalności. Koncert w Poznaniu będzie jedyną okazją, by zobaczyć Cult of Fire w Polsce.

FFO: Taake, Urfaust, Watain, Acherontas

“(Un)Clean” (oficjalne audio): 

FB: https://www.facebook.com/cultoffireofficial/

Bandcamp:

Malokarpatan (black/thrash/heavy metal, Słowacja)

Co by było, gdyby Bathory, Venom i Kat powstały na Słowacji? Jeśli nigdy się nad tym nie zastanawialiście, to twórczość Malokarpatan może dać wyobrażenie na temat rezultatu takiego przebiegu zdarzeń. “Stridzie dni” i “Nordkarpatenland” to jedne z tych płyt, które odwołując się do muzyki sprzed ponad 30 lat, odświeżyły oblicze black metalu w ostatnich latach, a koncerty pochodzącej z Bratysławy grupy zyskały status spektakli, na których groza miesza się z groteską, szaleństwem i specyficzną aurą tajemnicy północnych Karpat. Po koncercie na Black Winter Festival, będzie to kolejna wizyta Słowaków w Polsce. To trzeba zobaczyć!

Malokarpatan “Nordkarpatenland” (audio stream):

FB: https://www.facebook.com/malokarpatan/

Bandcamp: