Left Hand Sounds i Klub U Bazyla zapraszają na poznański koncert projektu DEATH IN ROME. Czy można w popowe melodie tchnąć ogromny smutek? Oj tak.

Neofolkowy coverband, znany m.in. z przeróbki “What Is Love” Haddawaya wystąpi 2 września w klubie u Bazyla.

Death In Rome

support: By The Spirits

2.09.2018, Poznań, U Bazyla (ul. Norwida 18A)

wejście od 19:00

start: 20:00

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

bilety:
– 50zł w przedsprzedaży (sklep Rock Long Luck, lefthandsounds.org* i sieć Eventim.pl)
– 60zł w dniu koncertu

*pierwsze 30 biletów zakupionych na naszej stronie premiowane jest limitowaną płytą CD!

Death In Rome (neofolk, pop – Niemcy)

Wypełnili nostalgią “Lambadę”, a za ich sprawą “Last Chrismas” Wham! nabrało niepokojącego i posępnego wydźwięku. Niemcy z Death In Rome mają na swoim koncie jeszcze wiele niezwykłych przeróbek pomnikowych dla popkultury numerów. W ich repertuarze znajdują się m.in. “Diamonds” Rihanny, “Love Me Forever” Motörhead czy “Summertime Sadness” Lany Del Rey. Każdą z tych piosenek, muzycy zdołali obrócić w dzieło, którego nie powstydziliby się Douglas P. albo Jerome Reuter. Będąc z początku sensacją internetu, objawiającą kolejne dokonania w formie klipów na YouTube i ściśle limitowanych wydawnictwach, Death In Rome wydali w 2016 roku album “Hitparade”. 2 września w Klubie u Bazyla będzie można przekonać się o tym, że to jedyny w swoim rodzaju coverband.

“What Is Love” (Haddaway cover) video:

https://www.facebook.com/DeathInRome/

By The Spirits (neofolk – Polska)

Jednoosobowy projekt z pogranicza folku/neofolku pochodzący z Dolnego Śląska oficjalnie powołany do życia w marcu 2016.

Pierwszy solowy album By the Spirits zatytułowany “We are falling” już dostępny na LP/CD/MC oraz platformach streamingowych. Album zawiera 9 utworów w stylistyce z pogranicza folku/neofolku, inspiracje jednak wykraczają daleko poza ramy tych gatunków. Teksty zawarte na płycie krążą wokół tematów związanych z naturą, duchowością oraz miłością. Rdzeń muzyki By the Spirits stanowią pełne przestrzeni gitary wraz z głębokim głosem Michała K. Ilość dodatków ograniczona została do minimum, co jeszcze bardziej podkreśla melancholijny klimat całości. Za nagranie, mix oraz mastering odpowiada ekipa Satanic Audio. Wydanie LP/CD/MC – Only the Sun Knows i Urtod Void.

bythespirits.bandcamp.com

facebook.com/bythespirits