Gitary ostre jak żyleta czy ciężkie jak walec? Trudne do rozstrzygnięcia. Jesienią na polskiej ziemi ponownie zobaczymy Immolation. Obok nich Ragnarok i Monument of Misanthropy. Left Hand Sounds zaprasza na koncerty w Bielsku-Białej i Poznaniu!

The Last Atonement Tour 2019, wbrew pozorom będzie trasą promującą nowy album nowojorskiej maszyny Śmierć Metal. Beware!

The Last Atonement Tour

Immolation

Ragnarok

Monument of Misanthropy

+ support

28 XI 2019, Rudeboy, Bielsko Biała

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

1 XII 2019, U Bazyla, Poznań

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

bilety:

  • 66,60zł (pula promocyjna)
  • 75zł (przedsprzedaż)
  • 85zł (w dniu koncertu)

Immolation – death metal, USA

Trudno wyobrazić sobie death metal bez takich płyt jak “Dawn of Possession”, “Here in After” czy “Unholy Cult”. Ich twórcy, nowojorczycy z Immolation działają nieprzerwanie od przeszło trzydziestu lat. Na ich przestrzeni, ekipa Rossa Dolana wypracowała sobie renomę zespołu, który nigdy nie zawodzi – Amerykanie wciąż nagrywają znakomite albumy, czego świadectwem jest wydany przed dwoma laty “Atonement”, oraz dają imponujące koncerty, o czym wielokrotnie przekonywali polską publiczność. Nie mamy wątpliwości, że jesienią zrobią to ponownie.

https://www.facebook.com/immolation/

“The Distorting Light” (Oficjalne video):

 

Ragnarok – black metal, Norwegia

25 lat na scenie, 8 długogrających albumów i setki koncertów – Ragnarok to jedna z najbardziej aktywnych wydawniczo i scenicznie formacji w norweskim black metalu. 

W Polsce gościli niejednokrotnie, zawsze pozostawiając wrażenie solidnie wyegzekwowanej muzycznej esksremy. Dyskografię Jontho i spółki zamyka wydany w Agonia Records album “Psychopathology” z 2016 r.

https://www.facebook.com/ragnarokofficial/

“Dominance & Submission” (oficjalne video): 

Monument of Misanthropy – brutal death metal, Austria

Brutalny death metal z Austrii pod wodzą George’a Wilfingera (ex-Miasma).

“Capital Punisher” EP (audio): 

https://www.facebook.com/OfficialMonumentOfMisanthropy.BrutalDeathMetal/