Czołowi przedstawiciele technicznego death metalu – Nile oraz Hate Eternal – wystąpią we wrześniu w Polsce! Left Hand Sounds zaprasza na koncerty w Poznaniu i Krakowie.

A Vile Desolate Sands Tour 2019

Nile

Hate Eternal

Vitriol

Omophagia

11.09 Poznań, Klub u Bazyla

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

12.09. Kraków, Zet Pe Te

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

Bilety:

  • 79zł (pula promocyjna, tylko na lefthandsounds.org/bilety)
  • 89zł (przedsprzedaż po wyczerpaniu puli, w sieciach bileterii i punktach stacjonarnych)
  • 99zł (na bramce w dniu koncertu)

 

Nile (Death Metal, USA)

Jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiego death metalu. Intensywne i technicznie zaawansowane brzmienie serwowane przez Karla Sandersa i spółkę doskonale uzupełnia tematyka starożytnego Egiptu i kultur Bliskiego Wschodu. “Amongst the Catacombs of Nephren-Ka”, “Black Seeds of Vengeance”, “Those Whom the Gods Detest” – to tylko niektóre z albumów Nile, które weszły w poczet współczesnej, deathmetalowej klasyki. Czy zapowiadana na ten rok, dziewiąta płyta im dorówna? 

https://www.facebook.com/nilecatacombs/

“Sarcophagus” (oficjalny klip):

 

Hate Eternal (Death Metal, USA)

Siedem albumów na koncie, każdy podnoszący poprzeczkę w dziedzinie brutalności, jaką może osiągnąć death metal. Pochodzący z Florydy Hate Eternal rozpoczął działalność później niż triada Death – Morbid Angel – Obituary, jednak szybko dołączył do tego zaszczytnego grona tworząc ekstremalną muzykę według przepisu opracowanego przez najlepszych. Hate Eternal pod wodzą gitarzysty Erika Rutana to jeden z tych zespołów, którego każdy album, prócz strumieni wściekłości niesie niekwestionowaną jakość. Potwierdzeniem tego jest wydany pod koniec zeszłego roku album “Upon Desolate Sands”.

https://www.facebook.com/Hate.Eternal/

“Upon Desolate Sands” (audio):

Vitriol (Death Metal, USA)

Uwielbienie śmierci, przemocy i okrucieństwa. Mający zaledwie na koncie jedną EP oraz singiel nowy zespół na deathmetalowej mapie Stanów Zjednoczonych już wkrótce wyda swój debiutancki album nakładem Century Media Records.

https://www.facebook.com/vitriolwarfare/ 

“Pain Will Define Their Death”: https://youtu.be/K0uVl2Ily6U

Omophagia (Death Metal, Szwajcaria)

Fakt, że jadący w trasę Szwakjcarzy z Omophagii wydają się w Unique Leader Records mówi o nich w zasadzie wszystko – jeśli kochasz chory i brutalny death metal, nie możesz spóźnić się na ich koncert.

https://www.facebook.com/Omophagia/

“Down We Fall” (klip): https://youtu.be/ACsjGT_ivJE