Legenda death metalu i grindcore na jedynym koncercie w Polsce. Terrorizer zagra w poznańskim Klubie u Bazyla. 

Prawdopodobny nowy termin: październik 2020. Wraz z Massive Music jesteśmy w trakcie ustalania nowej daty.

Zakupione bilety zachowują ważność na koncerty w nowych terminach.

Jeśli jednak decydujesz się na zwrot, odeślij swój bilet elektroniczny na adres bilety@lefthandsounds.org, w temacie e-maila wpisując ZWROT. 

Kwota zostanie zwrócona na konto, z którego dokonano płatności.

Terrorizer
Hideous Divinity
Wayward Dawn
Mass Worship

październik 2020

Poznań, Klub u Bazyla

wejście od godz. 18:00

KUP BILET

Bilety już dostępne w cenie:

  • 79zł – przedsprzedaż
  • 89zł – w dniu koncertu

Terrorizer (grindcore/death metal, USA)

Zespół, którego żadnemu maniakowi muzyki ekstremalnej przedstawiać nie trzeba. “World Downfall” z 1989 r. to wciąż płyta-wzorzec death metalu i grindocore’a. Choć przez następne dwie dekady Terrorizer funkcjonował bardziej w przerwach napiętego grafiku Pete’a Sandovala (bębny) z Morbid Angel, nie zaszkodziło to jego reputacji. W kilkuletnich odstępach wypuszczał kolejne płyty, a po rozstaniu Sandovala z Morbid Angel i udanej rehabilitacji, stał się jego głównym, regularnym zespołem. Dyskografię Kalifornijczyków zamyka “Caustic Attack” z 2018 r.

“Fear of Napalm” (audio):

FB: https://www.facebook.com/terrorizerofficial

Hideous Divinity (brutal death metal, Włochy)

Kolejne ogniwo ewolucji brutalnego, technicznego death metalu? Tak określa Włochów z Hideous Divinity wydawca ich ostatniego albumu “Simulacrum”, wytwórnia Century Media. Gdyby wyobrazić sobie ten gatunek pociągnięty do formalnych ekstremów – gdzie techniczne umiejętności nie ujmują muzyce mocy uderzeniowej – to właśnie oni mogliby uchodzić za jego wzorcowy okaz.

“The Embalmer” (video):

FB: https://www.facebook.com/hideousdivinity

Wayward Dawn (death metal, Dania)

Młodzi reprezentanci duńskiego death metalu. Ojczyzna Hansa Christiana Andersena, Kinga Diamonda i Larsa Ulricha nieczęsto figuruje w kontekście metalu śmierci. Młodzież z Wayward Dawn, której drugi album “Haven of Lies” ukaże się 10 kwietnia ma szansę to zmienić. Połączenie klasyki i świeżej krwi – to działało już wiele razy, więc dlaczego nie miałoby zadziałać teraz?

“Apathy” (video):

FB: https://www.facebook.com/waywarddawn/

Mass Worship (groove/death metal, Szwecja)

Death metal? Hardcore? Groove metal? W muzyce szwedzkiego Mass Worship elementy każdego z powyższych do siebie pasują. Pod koniec 2019 roku, nakładem Century Media, ukazał się debiutancki album sztokholmskiego składu. Teraz pora, by przekonać się na żywo, czy zasłużyli na zaufanie metalowego majorsa.

“Celestial” (video):

FB: https://www.facebook.com/massworship/