Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Hegemone, Obsidian Mantra, Ugory

Hegemone
(Post/Black/Sludge – Poznań)

Zespół powstały w 2010 roku w Poznaniu. W 2014 roku Hegemone wydali swój debiutancki album “Luminosity”. W 2017 roku stali się częścią francuskiej wytrórni Debemur Morti Productions pod której szyldem, wydadzą kolejny, album zatytuowany “We disappear”. Premiera zaplanowana jest na 11 maja 2018 roku.

https://hegemone.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Hegemonepzn/

Obsidian Mantra
(Death Metal – Poznań)

Obsidian Mantra to polska formacja wykonująca modern/death metal, utworzona w lipcu 2014 roku. Muzyka zespołu czerpie z death/doom metalowych korzeni. Opiera się na nietypowych metrach, gdzie rytmiczne fragmenty dopełniane są wijącymi się melodiami, a black metalowe i eksperymentalne wpływy współistnieją obok klimatycznych elementów.
W czerwcu 2017 roku ukazał się pierwszy album długogrający “Existential Gravity”.

https://www.facebook.com/ObsidianMantra/
https://obsidianmantra.bandcamp.com/

UGORY
(Noise/Drone/Black – Poznań)

Hałas, ambient, sludge metal, zaburzenia osobowości i sporo dronów. Ugory można nazywać zespołem, jednak bliżej im do kolektywu. Był to początkowo projekt solowy Marcela Gawineckiego. Przez dłuższy czas projekt ten ewoluował gatunkowo, zaczynając od ambientalno-noisowych albumów aż po coraz cięższe, gitarowe kompozycje. Obecnie jako kwintet Ugory grają set składający się z nowych utworów pochodzących z albumu “Matko Ciszy” i kilku starych, ale w nowych aranżacjach. Na scenie jest ich pięciu: Marcel Gawinecki, Marcin Haremza, Kuba Kaczmarek, Mateusz Gawinecki oraz Robert Śliwka.

http://ugory.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ugory666/

10.05.18 | Start 19.00 | Bilety 25 PLN (przy wejściu)