W marcu bieżącego roku obchodzimy jubileusz XX-lecia Bloodthirst – jednej z najdłużej aktywnych poznańskich grup metalowych. Z tej okazji, tradycyjnie w Klubie U Bazyla, odbędzie się koncert z zaproszonymi gośćmi.

Left Hand Sounds prezentuje: XX-lecie Bloodthirst

Bloodthirst

Deus Mortem

Warfist

Temple Desecration

23 III 2019

Poznań, Klub U Bazyla

Bilety:

KUP BILET | DOŁĄCZ NA FB

Bloodthirst (Black/Thrash Metal)

Dwadzieścia lat w służbie Metalu i Diabła zbiega się z premierą czwartego dużego albumu Bloodthirst. “I Am Part of That Power…”, nowe dzieło Ramba i spółki ujrzy światło dzienne w marcu, nakładem Pagan Records, i zawierać będzie dziewięć kompozycji. Prócz reprezentacji nowego materiału, nie zabraknie na jubileuszowym koncercie numerów ze wszystkich etapów działalności zespołu. Będziecie przeklinać ten wieczór jeszcze długo!

https://www.facebook.com/bloodthirstpl/

Deus Mortem (Black Metal)

Fanatyzm wsparty czystym gatunkowo Black Metalem na miarę kanonicznych dokonań drugiej fali. Oto esencja Deus Mortem. Zespół Necrosodoma ma na koncie debiutancki album “Emanations of the Black Light” oraz dwie EPki. W tym roku, dorobek Deus Mortem powiększy się o kolejne pełnowymiarowe wydawnictwo. Album ukaże się nakładem połączonych sił Malignant Voices i norweskiego Terratur Possessions.

https://www.facebook.com/deusmortemofficial/

“Demons of Matter and the Shells of the Dead”:

Temple Desecration (Black/Death Metal)

Jeden z najbardziej złowieszczych reprezentantów black/death metalu w Polsce. Począwszy od demo “Abhorrent Rites” (2011), przez minialbum “Communion Perished” (2014), a skończywszy na wydanym w lipcu zeszłego roku, pełnowymiarowym debiucie “Whirlwinds of Fathomless Chaos”, Temple Desecration nieprzerwanie kroczy ścieżką bluźnierstwa, opętania i uwielbienia dla sił nieczystych. Bluźnierstwo, okrucieństwo i metafizyczna głębia.

“Blood Offering” (official audio):

Warfist (Black/Thrash Metal)

Rok 2019 to prócz XX-lecia Bloodthirst również XV-lecie działalności Warfist. Zielonogórzanie mają zamiar uczcić tę rocznicę nowym albumem pt. “Grünberger”, który ukaże się już 27 lutego nakładem Godz ov War Productions.

https://www.facebook.com/warfisthorde/

“Death by the Cleansing Fire” (official promo video):